2 Ekim 2010 Cumartesi

ÇATIKATI İLKAY'ın DÜZENLEDİĞİ PEÇETE ETKİNLİĞİNE KATILIM

SaĞolsun CATIKATI ILKAY PECETE ETKINLIGI düzenlemiş. Ben de katılayım dedim. Tabi ben uyanık netten beğendiğim modelleri bir güzel indirdim, onları düzenledim ve etkinliğe katıldım. Yine sağolsun ilkay beni kırmadı ve bir kısmını yayınladı. Meğerse etkinliğe katılırken kendi yaptığımız katlama çalışmaları olacakmış. Bu benim katıldığım ilk etkinlik olunca iyice elime yüzüme bulaştırmadan İlkay'a gönderdiğim katlama modellerini oturdum kendim de yaptım ve şimdi de sizlerle paylaşıyorum.. Umarım eğlenceli bir post olur.(sağolsun bu net alemi: post kelimesini de öğrenmiş bulunuyorum:))

Eveeet ilk olarak BABALAR GÜNÜ için özel GÖMLEK ŞEKLİNDE PEÇETE KATLAMA ile başlayalım. Aynı zamanda iş kutlaması içinde kullanılabilir.
İkinci sırada yine BABALAR için KRAVAT MODELİ var. Bu modeli resimde görüldüğü üzere gömlek üzerinde de kullanabilirsiniz.
Sıradaki modelimiz çocuklar için BEZ BEBEK (siz küçük kaşık bıçak kullanın:)hatta bıçak kullanmayın )


4. modelimiz  KALP şeklinde  PEÇETE KATLAMA (her türlü kullanabilirsiniz doğumgünü,sevgililer günü vs....) (peçeteniz benim gibi ruhsuz olmasın siz kırmızı kullanın)Tutmayın beni 5. model geliyooooorrrr. İSİM TAŞIYICISI PEÇETE KATLAMA (oldukça kullanışlı)
 ŞİMDİLİK BU KADAR, DEVAMI DİĞER POSTTA.... SEVGİLER

4 yorum:

çatı katı dedi ki...

senin yaptıkların daha güzel olmuş tatlım :) tekrar teşekkürler katıldığın için :) sevgilerimle..

marifetsende dedi ki...

cok tesekkur ederim ilkaycim

nesrin dedi ki...

Cok yaratici. Ellerinize saglik. Sevgiler...

marifetsende dedi ki...

bunlari neden bende hayal edemiyorum uretemiyorum acaba. gercekten bazi insanlar cok uretici.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...